Super apartament ne shitje 3+1 ne zonen ndermjet Kompleksit Dinamo

€ 1.050

3 locali


Print ad

Gallery
Features
Description
Video
 • Rooms:
 • 3

 • Kitchen:
 • abitabile

 • Living:
 • si

 • Bathrooms:
 • 2

 • Bedrooms:
 • 3

 • Parking place:

 • Balcony:
 • 1

 • Plan:
 • 7 di n°10 piani

 • Furnished:
 • si

 • Conditions:
 • nuovo

 • Condo fees:
 • nessuna

 • Cellar:
 • -

 • Attic:
 • -

 • Lift:
 • si

 • Garden:
 • -

 • Terrace:
 • 1

 • Front porch:
 • -

 • Heating:
 • autonomo

 • Heating type:
 • metano

 • Energy classification:

 • Conditioner:
 • si

 • Satellite:
 • -

 • Year Built:
 • 2018

 • Hydromassage:
 • -

 • Pool:
 • -

Super apartament ne shitje 3+1 ne zonen ndermjet Kompleksit Dinamo,me Pamje nga Liqeni Artificial dhe K.Botanik

Shitet i kompletuar dhe punime teper cilesore te kryera se fundmi, te gjitha pajisje elektro shtepiake jane te reja • Siperfaqe 163 m2 • Kati 7, pall i ri Ashens • 3 Dhoma Gjumi
• Shtruar me Parket
• Sallon + Guzhine • 2 Tualete & Ballkon
• Lindje-Jug Perendim
• Sistem Ngrohje – Ftohje
• Air Conditioner
• Cmimi 1050€/m2

Tel 0693114433

For more information please do not hesitate to contact us:

+(39) 080 880 6237
info@albaniaimmobiliare.com

VIEW MAP

Kompleksi Dinamo (under construction ...), Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1001-1028, Albania

Super apartament ne shitje 3+1 ne zonen ndermjet Kompleksit Dinamo

OTHER ADS

€ 348

75 mq - 2 locali
Appartamento 1+1 in affitto Rruga Fortuzi

Tratt. riservata

55 mq - 1 locali
qira lokale prej 55 mq në rruga Dritan Hoxha, pranë universitetit Zoja e Këshillit të Mirë

€ 300

71 mq - 3 locali
Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes Qendres Kondor

€ 450

107 mq - 3 locali
Apartament 2+1 me qera ne rrugen S.Delvina zonen e rruges Stadiumit Dinamo

€ 1.500

50 mq - 1 locali
Dyqan me qera ne Blv. BajramCurri (Shallvaret) si vendodhje prane Kinema Agimit