SHITET APARTAMENT PRANE FAKULTETIT TE MJEKSISE

 • 10EF3865-51EE-4AE2-B47F-4C859BA0A56F
 • 79F995F5-DD04-43D6-951E-2C2C62F42F02
 • B36EB86C-E354-4999-954F-DE6041FBF457
 • 4C3767B6-729A-436F-AFC2-23DD2CF7BFD0
 • BCB97CD1-9C1D-486D-B2A4-96DAEE9E2B67
 • 8419FCB8-B9FA-4055-9DFD-42B1ACE293F9
 • 193CA256-C1C0-4E9C-95F9-E0EBCCB104AA
 • BCAE5056-75BC-4E30-AED5-F5295C6DA81F
 • 31CDAF1C-EE9D-4C69-8CC6-E72F86F45D4D
 • A9968B01-D195-4CE7-B980-53C9E73CF10B
 • 577C3E34-B310-436E-8C30-066B597FCB58
€ 63.000

73 mq 3 locali


Print ad

Gallery
Features
Description
Video
 • 10EF3865-51EE-4AE2-B47F-4C859BA0A56F
 • 79F995F5-DD04-43D6-951E-2C2C62F42F02
 • B36EB86C-E354-4999-954F-DE6041FBF457
 • 4C3767B6-729A-436F-AFC2-23DD2CF7BFD0
 • BCB97CD1-9C1D-486D-B2A4-96DAEE9E2B67
 • 8419FCB8-B9FA-4055-9DFD-42B1ACE293F9
 • 193CA256-C1C0-4E9C-95F9-E0EBCCB104AA
 • BCAE5056-75BC-4E30-AED5-F5295C6DA81F
 • 31CDAF1C-EE9D-4C69-8CC6-E72F86F45D4D
 • A9968B01-D195-4CE7-B980-53C9E73CF10B
 • 577C3E34-B310-436E-8C30-066B597FCB58
 • Rooms:
 • 3

 • Kitchen:
 • cucinotto

 • Living:

 • Bathrooms:
 • 1

 • Bedrooms:
 • 2

 • Parking place:
 • facilità di parcheggio

 • Balcony:
 • 2

 • Plan:
 • piano terra di n°5 piani

 • Furnished:
 • si

 • Conditions:
 • ristrutturato

 • Condo fees:
 • nessuna

 • Cellar:
 • -

 • Attic:
 • -

 • Lift:
 • -

 • Garden:
 • -

 • Terrace:
 • -

 • Front porch:
 • -

 • Heating:
 • autonomo

 • Heating type:
 • metano

 • Energy classification:

 • Conditioner:
 • si

 • Satellite:
 • -

 • Year Built:

 • Hydromassage:
 • -

 • Pool:
 • -

SHITET APARTAMENT PRANE FAKULTETIT TE MJEKSISE

• 2+1!

• Siperfaqja 73 m2!

• Kati 1!

• Ambjent gatimi,2 dhoma gjumi,salle ngrenie,banjo,2 ballkone dhe vendparkim!

• E mobiluar (e rikonstruktuar)

• Me hipoteke!

Apartamenti sapo eshte rikonstruktuar me punime cilesore.
Pallat ekzistues ne rreshtin e dyte te rruges kryesore.
Hapsira parkimi dhe shitet edhe per kliente qe duan te marin kredi.

Cmimi 63 000 €

Per me shume informacion:info@albaniaimmobiliare.com

Tel: +355 69 311 4433

For more information please do not hesitate to contact us:

+(39) 080 880 6237
info@albaniaimmobiliare.com

VIEW MAP

Fakulteti i Mjekësisë,Tirana, Bkt

SHITET APARTAMENT PRANE FAKULTETIT TE MJEKSISE

OTHER ADS

€ 49.000

69 mq - 2 locali
SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA PASHKO HYSA

€ 400

65 mq - 2 locali
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 RRUGA MYSLYM SHYRI

€ 285

56 mq - 2 locali
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE TIRANES

€ 400

100 mq - 3 locali
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+2 NE DURRES

€ 85.000

98 mq - 3 locali
SHITET APARTAMENT PRANE SHKOLLES MIHAL GRAMENO

€ 70.000

70 mq - 2 locali
SHITET APARTAMENT RRUGA 5 MAJI