SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA KONGRESI I LUSHNJES

 • EB3E1F60-39F5-4B1B-B977-1F97B268C157
 • 25EE990C-AC43-4F5F-875F-0B079395C504
 • A5375A37-8FAD-4EB4-861B-78C4465D16F9
 • C32F96D2-556F-459C-9F91-2E8E9FB60CB8
 • 76ED3733-F2CA-4595-A00B-E6B565C2AD9A
€ 50.000

60 mq 2 locali


Print ad

Gallery
Features
Description
Video
 • EB3E1F60-39F5-4B1B-B977-1F97B268C157
 • 25EE990C-AC43-4F5F-875F-0B079395C504
 • A5375A37-8FAD-4EB4-861B-78C4465D16F9
 • C32F96D2-556F-459C-9F91-2E8E9FB60CB8
 • 76ED3733-F2CA-4595-A00B-E6B565C2AD9A
 • Rooms:
 • 2

 • Kitchen:
 • angolo cottura

 • Living:

 • Bathrooms:
 • 1

 • Bedrooms:
 • 1

 • Parking place:

 • Balcony:
 • 1

 • Plan:
 • 5 di n°5 piani

 • Furnished:
 • si

 • Conditions:
 • ristrutturato

 • Condo fees:
 • nessuna

 • Cellar:
 • -

 • Attic:
 • -

 • Lift:
 • -

 • Garden:
 • -

 • Terrace:
 • 1

 • Front porch:
 • -

 • Heating:
 • autonomo

 • Heating type:
 • metano

 • Energy classification:

 • Conditioner:
 • si

 • Satellite:
 • -

 • Year Built:

 • Hydromassage:
 • -

 • Pool:
 • -

SHITET APARTAMENT RRUGA KONGRESI I LUSHJES

• 1+1!

• Siperfaqja 60 m2!

• Kati 5!

• E mobiluar!

• Dhome ndenje & kuzhine,dhome gjumi,banjo dhe ballkon!

Pallat ekzistues.
E rikonstruktuar dhe me dokumenta te rregullta.
Vendparkim.

Cmimi 50 000 €

Per me shume informacion:info@albaniaimmobiliare.com

Tel: + 355 69 311 4433

 

For more information please do not hesitate to contact us:

+(39) 080 880 6237
info@albaniaimmobiliare.com

VIEW MAP

Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA KONGRESI I LUSHNJES

OTHER ADS

€ 49.000

69 mq - 2 locali
SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA PASHKO HYSA

€ 400

65 mq - 2 locali
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 RRUGA MYSLYM SHYRI

€ 285

56 mq - 2 locali
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE TIRANES

€ 400

100 mq - 3 locali
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+2 NE DURRES

€ 85.000

98 mq - 3 locali
SHITET APARTAMENT PRANE SHKOLLES MIHAL GRAMENO

€ 70.000

70 mq - 2 locali
SHITET APARTAMENT RRUGA 5 MAJI