SHITET APARTAMENT 1+1 BLLOKU VASIL SHANTO

 • CB6671F2-3B61-4838-B826-BB3631258F17
 • 40BB79E9-CD61-4BF4-A7CE-035D617001FF
 • F032790A-BC2B-4AD6-BF4F-FAC42DFEC54D
 • A74343E5-4F87-49CF-BFD0-D85241A175B9
 • DB13B073-DA4C-4E3F-9E9E-76755012FE71
 • 01F7BBB3-D69D-4223-874B-524A50D83C03
 • DD920E20-4954-46CC-BB9E-9C5DD3B6EA06
 • B72818D8-CB90-44D3-86E0-E9901A86A646
 • 9C48115B-4BBE-4FE6-9658-0E8A298F62A8
 • 7E656933-0FFE-44E3-95B1-B42165ED9DF6
€ 66.000

66 mq 2 locali


Print ad

Gallery
Features
Description
Video
 • CB6671F2-3B61-4838-B826-BB3631258F17
 • 40BB79E9-CD61-4BF4-A7CE-035D617001FF
 • F032790A-BC2B-4AD6-BF4F-FAC42DFEC54D
 • A74343E5-4F87-49CF-BFD0-D85241A175B9
 • DB13B073-DA4C-4E3F-9E9E-76755012FE71
 • 01F7BBB3-D69D-4223-874B-524A50D83C03
 • DD920E20-4954-46CC-BB9E-9C5DD3B6EA06
 • B72818D8-CB90-44D3-86E0-E9901A86A646
 • 9C48115B-4BBE-4FE6-9658-0E8A298F62A8
 • 7E656933-0FFE-44E3-95B1-B42165ED9DF6
 • Rooms:
 • 2

 • Kitchen:
 • angolo cottura

 • Living:
 • si

 • Bathrooms:
 • 1

 • Bedrooms:
 • 1

 • Parking place:

 • Balcony:
 • 1

 • Plan:
 • 3 di n°5 piani

 • Furnished:
 • si

 • Conditions:
 • ristrutturato

 • Condo fees:
 • nessuna

 • Cellar:
 • -

 • Attic:
 • -

 • Lift:
 • -

 • Garden:
 • -

 • Terrace:
 • -

 • Front porch:
 • -

 • Heating:
 • autonomo

 • Heating type:
 • elettrico

 • Energy classification:

 • Conditioner:
 • -

 • Satellite:
 • -

 • Year Built:

 • Hydromassage:
 • -

 • Pool:
 • -

SHITET APARTAMENT BLLOKU VASIL SHANTO

• 1+1!

•Dhome gjumi,kuzhine&dhome ndenje,banjo dhe ballkon!

• Siperfaqja 66,5 m2!

• Kati i 3!

• E mobiluar!

Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues por pa asnje demtim nga termeti.

I mobiluar ne menyre te rregullt dhe pa asnje mangesi.

Apartament i ngrohte ne dimer dhe i fresket ne vere gjithashtu me kondicioner ne secilen dhome.

Mund te perdorer dhe nga bizneset duke qene se ndodhet ne rrugen kryesore.

Cmimi OKAZION 66 000 € ( i pa diskutueshem)

Per me shume informacion:info@albaniaimmobiliare.com

Tel: + 355 69 311 4433

 

For more information please do not hesitate to contact us:

+(39) 080 880 6237
info@albaniaimmobiliare.com

VIEW MAP

Blloku VASIL SHANTO

SHITET APARTAMENT 1+1 BLLOKU VASIL SHANTO

OTHER ADS

€ 49.000

69 mq - 2 locali
SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA PASHKO HYSA

€ 400

65 mq - 2 locali
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 RRUGA MYSLYM SHYRI

€ 285

56 mq - 2 locali
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE TIRANES

€ 400

100 mq - 3 locali
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+2 NE DURRES

€ 85.000

98 mq - 3 locali
SHITET APARTAMENT PRANE SHKOLLES MIHAL GRAMENO

€ 70.000

70 mq - 2 locali
SHITET APARTAMENT RRUGA 5 MAJI