Dyqan me qera ne Blv. BajramCurri (Shallvaret) si vendodhje prane Kinema Agimit

€ 1.500

50 mq 1 locali


Print ad

Gallery
Features
Description
Video
 • Rooms:
 • 1

 • Kitchen:

 • Living:
 • no

 • Bathrooms:
 • 1

 • Bedrooms:
 • -

 • Parking place:

 • Balcony:
 • -

 • Plan:
 • piano terra di n°2 piani

 • Furnished:

 • Conditions:
 • nuovo

 • Condo fees:
 • nessuna

 • Cellar:
 • -

 • Attic:
 • -

 • Lift:
 • -

 • Garden:
 • -

 • Terrace:
 • -

 • Front porch:
 • -

 • Heating:

 • Heating type:

 • Energy classification:

 • Conditioner:
 • -

 • Satellite:
 • -

 • Year Built:

 • Hydromassage:
 • -

 • Pool:
 • -

Dyqan me qera ne Blv. BajramCurri (Shallvaret) si vendodhje prane Kinema
Agimit
E mobiluar dhe e pershtatshme per dyqan (butik)
• Siperfaqe 50m2
• Kati 1 buze rruges
• 2 Katesh
• 1 Banjo
• E pajisur me Ajer te Kondicionuar
• Veri
• Cmimi 1500€/muaj (perfshire Tatimin ne Burim)
Tel 0693114433

For more information please do not hesitate to contact us:

+(39) 080 880 6237
info@albaniaimmobiliare.com

VIEW MAP

Bulevardi Bajram Curri, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1001-1028, Albania

Dyqan me qera ne Blv. BajramCurri (Shallvaret) si vendodhje prane Kinema Agimit

OTHER ADS

€ 49.000

69 mq - 2 locali
SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA PASHKO HYSA

€ 400

65 mq - 2 locali
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 RRUGA MYSLYM SHYRI

€ 285

56 mq - 2 locali
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE TIRANES

€ 400

100 mq - 3 locali
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+2 NE DURRES

€ 85.000

98 mq - 3 locali
SHITET APARTAMENT PRANE SHKOLLES MIHAL GRAMENO

€ 70.000

70 mq - 2 locali
SHITET APARTAMENT RRUGA 5 MAJI